Sukces plakatu Na przykład!

W ostatnim czasie dotarły do nas świetne wieści z USA  Jeden z plakatów "Na przykład:" został zakwalifikowany spośród 3500 projektów z całego świata do międzynarodowej wystawy "Biophilia" (https://biophiliaposters.com), w ramach której zostanie zaprezentowany publiczności m. in. w Los Angeles i Atlancie (09/10.2020) oraz w Barcelonie  (wiosną 2021). Warto nadmienić, że plakat pt. "The only way of communication" był już wielokrotnie pokazywany na prestiżowych wystawach sztuki plakatu na całym świecie, m. in.: w Norwegii, na Ukrainie, w Korei Południowej  czy w Polsce. Jeśli macie w swoich domach pustą ścianę lub potrzebujecie oryginalnego prezentu zapraszamy do naszego sklepu: http://wydawnictwonaprzyklad.pl/store
Plakaty "Na przykład" mogą stać się ozdobą salonu, ulubionej ściany, pokoju dziecięcego, biura i wszelkich innych wnętrz. Każdy z nich wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze matowym o gramaturze 200 g/m2 i własnoręcznie sygnowany przez autora.
Autorem naszych plakatów jest Nikodem Pręgowski Poster Design. Więcej o autorze dowiecie się tu: http://wydawnictwonaprzyklad.pl/plakaty.


Communicationpng